Prijavite se
|
Prijava

Informacije o Ligi › Série D

Série D

Série D

Postaviti slikuPostaviti sliku

Prijaviti slikuPrijaviti sliku

Ime SponzoraNepoznat
Godina Osnivanja2009
Država
 
Brazil

Svi Klubovi

Grb Klub Menadžer Stadion Lociran
AA AltosAA AltosNepoznatFelipãoAltos
AA AnapolinaAA AnapolinaNepoznatJonas DuarteAnápolis
AA AparecidenseAA AparecidenseMárcio GoianoEstádio Anníbal Batista de ToledoAparecida de Goiânia (GO)
AA CaldenseAA CaldenseLeonardo Rodrigues CondèRonaldãoPoços de Caldas
AA CoruripeAA CoruripeLorival SantosGerson AmaralCoruripe (AL)
AA FlamengoAA FlamengoNepoznatNinho do CorvoGuarulhos
AA InternacionalAA InternacionalNepoznatMajor Levy SobrinhoLimeira
AA PortuguesaAA PortuguesaNepoznatEstádio Luso-BrasileiroRio de Janeiro
AA Santa RitaAA Santa RitaNepoznatOlival Elias de MoraesBoca da Mata
ACEC BaraúnasACEC BaraúnasSamuel CândidoNogueirãoMossoró
AD CabofrienseAD CabofrienseNepoznatEstádio Alair CôrreaCabo Frio (RJ)
AE TiradentesAE TiradentesNepoznatPresidente Vargas FortalezaFortaleza
AE Velo ClubeAE Velo ClubeNepoznatBenitãoRio Claro
Águia de MarabáÁguia de MarabáNepoznatZinho de OliveiraMarabá
Águia NegraÁguia NegraNepoznatNinho da ÁguiaRio Brilhante (MS)
Alagoinhas ACAlagoinhas ACNepoznatEstádio CarneirãoAlagoinhas
Alecrim FCAlecrim FCNepoznatArena das DunasNatal
América de NatalAmérica de NatalRoberto FernandesArena das DunasNatal
América PEAmérica PENepoznatEstádio Ademir CunhaRecife
América RJAmérica RJNepoznatGiulite CoutinhoRio de Janeiro
América SPAmérica SPNepoznatTeixeirãoSão José do Rio Preto
América TOAmérica TONepoznatNassri MattarTeófilo Otoni
Anápolis FCAnápolis FCNepoznatJonas DuarteAnápolis
AO ItabaianaAO ItabaianaNepoznatEstádio Presidente MédiciItabaiana
Arapongas ECArapongas ECNepoznatAdauto MoraesArapongas
Araxá ECAraxá ECNepoznatFausto AlvimAraxá
ASAASAJosé VicaCoaracy de Mata FonsecaArapiraca
Associação Nova PrataAssociação Nova PrataNepoznatEstádio Mário CiniNova Prata
Atlântico ECAtlântico ECNepoznatMunicipal de Lauro de FreitasSalvador
Atlético da BarraAtlético da BarraNepoznatMaracanãzinhoRio de Janeiro
Atlético de CajazeirasAtlético de CajazeirasNepoznatEstádio PerpétuoCajazeiras
Atlético Hermann AichingerAtlético Hermann AichingerNepoznatEstádio da BaixadaIbirama
Atlético Monte AzulAtlético Monte AzulNepoznatAMAMonte Azul Paulista (SP)
Atlético TubarãoAtlético TubarãoNepoznatEstádio Domingos Silveira GonzálesTubarão
Audax RioAudax RioNepoznatSendolândiaSão João de Meriti
Bangu ACBangu ACMário MarquesMoça BonitaRio de Janeiro
Barra FCBarra FCNepoznatRobertãoBalneário Camboriú
Barretos ECBarretos ECNepoznatAntônio Gomes MartinsBarretos
Batatais FCBatatais FCNepoznatEstádio Oswaldo ScatenaBatatais
Belo Jardim FCBelo Jardim FCNepoznatMendonçãoBelo Jardim
Boavista RJBoavista RJNepoznatEucy de Resende MendonçaSaquarema
Bonsucesso FCBonsucesso FCNepoznatEstádio Leônidas da SilvaRio de Janeiro
Botafogo BABotafogo BANepoznatPituaçuSalvador
Brasília FCBrasília FCNepoznatEstádio Nacional Mané GarrinchaBrasília
BrasilienseBrasilienseNepoznatSerejãoTaguatinga
Brusque FCBrusque FCNepoznatEstádio Augusto BauerBrusque
CA JoseenseCA JoseenseNepoznatEstádio ADC ParahybaSão José dos Campos
CA JuventusCA JuventusNepoznatRua JavariMooca
CA MetropolitanoCA MetropolitanoAbel RibeiroMonumental Do SesiBlumenau
CA PenapolenseCA PenapolenseNepoznatTenentãoPenápolis
CA TricordianoCA TricordianoNascimento EdinhoEstádio Elias ArbexTrês Corações
CA VotuporanguenseCA VotuporanguenseNepoznatMunicipal Plínio MarinVotuporanga
Caldas Novas ACCaldas Novas ACNepoznatSerra de CaldasCaldas Novas
CamboriúCamboriúNepoznatRobertãoCamboriú
Cametá SCCametá SCNepoznatOrfelino Martins ValenteCametá
Campinense ClubeCampinense ClubeNepoznatAmigãoCampina Grande (PB)
CAP UberlândiaCAP UberlândiaNepoznatEstádio Municipal Parque do SabiáUberlândia
Cascavel CRCascavel CRNepoznatNinho das CobrasCascavel
Castanhal ECCastanhal ECNepoznatEstádio Maximino Porpino FilhoCastanhal
CE AimoréCE AimoréNepoznatEstádio Cristo ReiSão Leopoldo
Ceilândia ECCeilândia ECNepoznatAbadiãoCeilândia
Central SCCentral SCNepoznatLacerdãoCaruaru
Cerâmica ACCerâmica ACNepoznatAntônio Vieira RamosGravataí
Ceres FCCeres FCNepoznatEstádio João Francisco dos SantosRio de Janeiro
Cianorte FCCianorte FCNepoznatOlimpico Albino TurbayCianorte
Cincão ECCincão ECNepoznatEstádio do CaféLondrina
Clube Andraus BrasilClube Andraus BrasilNepoznatCT AndrausCampo Largo
CN Marcílio DiasCN Marcílio DiasNepoznatDr. Hercilio LuzItajaí
Coimbra ECCoimbra ECNepoznatJosé Flávio de CarvalhoItaúna
Concórdia FCConcórdia FCNepoznatDomingos Machado de LimaConcórdia
Corumbaense FCCorumbaense FCNepoznatArthur MarinhoCorumbá
Cotia FCCotia FCNepoznatEuclides de AlmeidaCotia
CRA CatalanoCRA CatalanoMoises EgertGenervino Evangelista da FonsecaCatalão
CS SergipeCS SergipeNepoznatJoão Hora de OliveiraSergipe
Democrata FCDemocrata FCNepoznatArena do JacaréSete Lagoas
Duque de CaxiasDuque de CaxiasBruno QuadrosRomário de Souza FariaDuque de Caxias
EC Água SantaEC Água SantaNepoznatEstádio Distrital do Jardim InamarSão Paulo
EC AracruzEC AracruzNepoznatEstádio do BambuAracruz
EC AvenidaEC AvenidaNepoznatEstádio dos EucaliptosSanta Cruz do Sul
EC ComercialEC ComercialNepoznatMorenãoCampo Grande
EC CruzeiroEC CruzeiroNepoznatEstrelãoPorto Alegre
EC DemocrataEC DemocrataNepoznatMamudãoGovernador Valadares
EC InternacionalEC InternacionalNepoznatVidal Ramos JúniorLages
EC JacuipenseEC JacuipenseNepoznatValfredãoRiachão do Jacuípe
EC MamoréEC MamoréNepoznatBernardo Rubinger de QueirozPatos de Minas
EC NoroesteEC NoroesteNepoznatAlfredo de CastilhoBauru
EC Novo HamburgoEC Novo HamburgoNepoznatSanta RosaNovo Hamburgo
EC Passo FundoEC Passo FundoNepoznatVermelhão da SerraPasso Fundo
EC PelotasEC PelotasNepoznatBoca do LoboPelotas (RS)
EC PrimaveraEC PrimaveraNepoznatÍtalo Mário LimongiIndaiatuba
EC Rio VerdeEC Rio VerdeNepoznatEstádio Mozart Veloso do CarmoRio Verde
EC Santo AndréEC Santo AndréNepoznatBruno José DanielSanto André
EC São LuizEC São LuizNepoznatEstádio 19 de OutubroIjuí
EC TaubatéEC TaubatéNepoznatJoaquinzãoTaubaté
EC TigresEC TigresNepoznatEstádio de Los LariosDuque de Caxias
Esportivo BGEsportivo BGNepoznatMontanha dos VinhedosBento Gonçalves
Estrela do NorteEstrela do NorteNepoznatEstádio Mário MonteiroCachoeiro de Itapemirim
FC CascavelFC CascavelNepoznatNinho das CobrasCascavel
Feirense FCFeirense FCNepoznatEstádio Joia da PrincesaFeira de Santana
FerroviáriaFerroviáriaNepoznatFonte LuminosaAraraquara
Fluminense de FeiraFluminense de FeiraNepoznatEstádio Joia da PrincesaFeira de Santana
Frei PaulistanoFrei PaulistanoNepoznatTitãoFrei Paulo
Friburguense ACFriburguense ACNepoznatEduardo GuinleNova Friburgo
Galícia ECGalícia ECNepoznatAdauto MoraesSalvador
Galvez ECGalvez ECNepoznatEstádio FlorestãoRio Branco-AC
GE GlóriaGE GlóriaNepoznatEstádio Altos da GlóriaVacaria
Goianésia ECGoianésia ECHenry LauarValdeir José de OliveiraGoianésia (GO)
Goiânia ECGoiânia ECNepoznatEstádio Olímpico Pedro LudovicoGoiânia
Goytacaz FCGoytacaz FCNepoznatArizãoCampos dos Goytacazes
Grêmio AnápolisGrêmio AnápolisNepoznatJonas DuarteAnápolis
Grêmio BarueriGrêmio BarueriFrancisco DiáArena BarueriBarueri
Grêmio Esportivo JuventusGrêmio Esportivo JuventusNepoznatEstádio João MarcattoJaraguá do Sul
Grêmio NovorizontinoGrêmio NovorizontinoNepoznatEstádio JorjãoNovo Horizonte
Grêmio Osasco AudaxGrêmio Osasco AudaxNepoznatConde Rodolfo CrespiSão Paulo
Guarani de JuazeiroGuarani de JuazeiroNepoznatRomeirãoJuazeiro do Norte
Guarani ECGuarani ECNepoznatFariãoDivinópolis
Guarani-VAGuarani-VANepoznatEstádio Edmundo FeixVenâncio Aires
Guarany de SobralGuarany de SobralNepoznatJuncoSobral (CE)
GuaratinguetáGuaratinguetáNepoznatNinho da GarçaGuaratinguetá
Gurupi ECGurupi ECNepoznatEstádio ResendãoGurupi
IcasaIcasaMaurilio SilvaRomeirãoJuazeiro do Norte
Iguatu FCIguatu FCNepoznatEstádio Elmo MorenoIguatu
Independente ACIndependente ACNepoznatNavengantãoTucuruí
Independente FCIndependente FCNepoznatEstádio Agostinho PradaLimeira
Inter de BebedouroInter de BebedouroNepoznatEstádio Sócrates StamatoBebedouro
Interporto FCInterporto FCNepoznatEstádio General SampaioPorto Nacional
Ipanema ACIpanema ACNepoznatEstádio Governador Arnon de MeloIpanema
Ipatinga FCIpatinga FCNepoznatIpatingãoIpatinga
Iporá ECIporá ECNepoznatFerreirãoIporá
Itapipoca ECItapipoca ECNepoznatPerilãoItapipoca
Ituano FCItuano FCTarcísio PuglieseNovelli JúniorItu
Itumbiara ECItumbiara ECNepoznatEstádio JKItumbiara
J.MalucelliJ.MalucelliNepoznatJanguito MalucelliCuritiba
Jabaquara Atlético ClubeJabaquara Atlético ClubeNepoznatVila BelmiroSantos
Joinville ECJoinville ECNepoznatArena JoinvilleJoinville
LajeadenseLajeadenseNepoznatEstádio FlorestaLajeado
Legião FCLegião FCNepoznatEstádio Nacional Mané GarrinchaBrasília
Macaé Esporte FCMacaé Esporte FCJosué TeixeiraCláudio Moacyr de AzevedoMacaé
Madureira ECMadureira ECToninho AndradeConselheiro GalvãoRio de Janeiro
Marília ACMarília ACNepoznatBento de AbreuMarília
Maringá FCMaringá FCNepoznatEstádio Willie DavidsMaringá
Minas Boca FutebolMinas Boca FutebolNepoznatArena do JacaréSete Lagoas-MG
Mirassol FCMirassol FCNepoznatJosé Maria de Campos MaiaMirassol
Mixto ECMixto ECNepoznatArena PantanalCuiabá
Mogi Mirim ECMogi Mirim ECSérgio GuedesEstádio Vail ChavesMogi Mirim
Morrinhos FCMorrinhos FCNepoznatEstádio João VilelaMorrinhos
Moto ClubMoto ClubNepoznatEstádio Governador João CasteloSão Luís
Murici FCMurici FCNepoznatJosé Gomes da CostaMurici
Nacional ACNacional ACNepoznatEstádio Erich GeorgeRolândia
Nacional AMNacional AMTITE Arena da AmazôniaManaus
Nacional ECNacional ECNepoznatBernardo Rubinger de QueirozPatos de Minas
Nacional Fast ClubeNacional Fast ClubeNepoznatEstádio da ULBRAManaus
Náutico FCNáutico FCNepoznatCanarinhoBoa Vista
Nova IguaçuNova IguaçuNepoznatLaranjãoNova Iguaçu
Olaria ACOlaria ACNepoznatEstádio da Rua BaririRio de Janeiro
Operário FCOperário FCNepoznatMorenãoCampo Grande
Operário-MGOperário-MGNepoznatVerdãoVárzea Grande
Operário-MTOperário-MTNepoznatVerdãoVárzea Grande
Paragominas FCParagominas FCNepoznatArena VerdeParagominas
Paraná STCParaná STCNepoznatCT de LondrinaLondrina
Paulista FCPaulista FCNepoznatJayme CintraJundiai
Porto CEPorto CENepoznatLacerdãoCarauru
PortuguesaPortuguesaEstevam SoaresCanindéSão Paulo
Portuguesa SantistaPortuguesa SantistaNepoznatUlrico MursaSantos
Potiguar MossoróPotiguar MossoróNepoznatNogueirãoMossoró
Princesa do SolimõesPrincesa do SolimõesNepoznatGilbertãoManacapuru
Prudentópolis FCPrudentópolis FCNepoznatEstádio Newton AgibertPrudentópolis
Resende FCResende FCPaulo CamposMunicipal do TrabalhadorResende
Rio Branco ACRio Branco ACNepoznatEstádio Kléber AndradeVitória
Rio Branco ECRio Branco ECNepoznatEstádio Décio VittaAmericana
Rio Branco FCRio Branco FCNepoznatArena da FlorestaRio Branco - AC
Rio Branco SCRio Branco SCNepoznatGigante do ItiberêParanaguá
Rio Claro FCRio Claro FCNepoznatAugusto Schmidt FilhoRio Claro (SP)
Rio Preto ECRio Preto ECNepoznatEstádio Anísio HaddadSão José do Rio Preto
Ríver ACRíver ACNepoznatAlbertãoTeresina
Roma EARoma EANepoznatBom Jesus da LapaApucarana
Salgueiro ACSalgueiro ACSergio ChinaSalgueirãoSalgueiro
Santa Cruz RSSanta Cruz RSNepoznatEstádio dos PlátanosSanta Cruz do Sul
Santa QuitériaSanta QuitériaNepoznatRodrigãoSanta Quitéria
São Bernardo FCSão Bernardo FCEdson BoaroPrimeiro de MaioSão Bernardo do Campo
São CaetanoSão CaetanoLuís Carlos MartinsAnacleto CampanellaSão Caetano
São Carlos FCSão Carlos FCNepoznatLuís Augusto de OliveiraSão Carlos
São Gonçalo ECSão Gonçalo ECNepoznatClube Esportivo MauáSão Gonçalo
São MateusSão MateusNepoznatEstádio SernambySão Mateus
São Raimundo ECSão Raimundo ECNepoznatIsmael BenignoManaus
São Raimundo RRSão Raimundo RRNepoznatFlamarion VasconcelosBoa Vista
SC AtibaiaSC AtibaiaNepoznatEstádio Municipal Salvador Russani,Atibaia
SC GênusSC GênusNepoznatAluízio Ferreira de OliveiraPorto Velho
SC PenedenseSC PenedenseNepoznatEstádio Alfredo LeahyPenedo
SC São PauloSC São PauloNepoznatAldo DapuzzoRio Grande
SD JuazeirenseSD JuazeirenseNepoznatAdauto MoraesJuazeiro
SE GamaSE GamaNepoznatBezerrãoGama
SE ItapirenseSE ItapirenseNepoznatEstádio Chico VieiraItapira
SE MatonenseSE MatonenseNepoznatEstádio Hudson Buck PereiraMatão
SE PatrocinenseSE PatrocinenseNepoznatEstádio Júlio AguiarPatrocínio
SE VitóriaSE VitóriaNepoznatTico BredaHortolândia
SER Caxias do SulSER Caxias do SulMarcelo VilarCentenárioCaxias do Sul
SERC GuaraniSERC GuaraniNepoznatEstádio Renato SilveiraPalhoça
Serra Macaense Serra Macaense NepoznatCláudio Moacyr de AzevedoMacaé
Serra TalhadaSerra TalhadaNepoznatPereirãoSerra Talhada
Serrano SCSerrano SCNepoznatLomantãoVitória da Conquista
Sertãozinho FCSertãozinho FCNepoznatFrederico DalmasoSertãozinho
Sobradinho ECSobradinho ECNepoznatAugustinho LimaSobradinho
Sousa ECSousa ECNepoznatMarizãoSousa
Toledo Colônia WorkToledo Colônia WorkNepoznatEstádio 14 de DezembroToledo
Trindade ACTrindade ACNepoznatEstádio Abrão Manoel da CostaTrindade
Tupã FCTupã FCNepoznatAlonso de Carvalho BragaTupã
Tupi FCTupi FCLeston JuniorMário HelênioJuiz de Fora
Uberaba SCUberaba SCNepoznatUberabãoUberaba
Uniclinic ACUniclinic ACNepoznatEstádio Antônio CruzFortaleza
URTURTNepoznatEstádio Zama MacielPatos de Minas
Veranópolis ECRCVeranópolis ECRCNepoznatAntônio David FarinaVeranópolis
Villa Nova ACVilla Nova ACFelipe SurianCastor CifuentesNova Lima
Vitoria da ConquistaVitoria da ConquistaNepoznatLomantãoVitoria da Conquista (BA)
XV de JaúXV de JaúNepoznatJauzãoJaú
XV de PiracicabaXV de PiracicabaCarlos Alberto SoaveBarão de Serra NegraPiracicaba

Sudije

Nema dostupne slike za sudiju
ImeRanilton Oliveira de sousa
Državljanstvo
 
Afghanistan

Zona Lige